خرید کاندوم با ارسال رایگان

یکی از مسائلی که مردم رو از خرید اینترنتی منصرف میکنه، بحث هزینه ارسال هست. البته در مورد خرید کاندوم، این قضیه کمرنگتر هستش. و خیلی ها خرید اینترنتی این محصول رو بخاطر حفظ حریم شخصی، به خرید حضوری ترجیح میدن. با همه این اوصاف باز هستن افرادی که بخاطر هزینه ارسال، بیخیال خرید اینترنتی کاندوم میشن. بهمین خاطر برای این که ما این مشتریان رو از دست ندیم. نسبت به قسمتی از سودمون چشم پوشی میکنیم و ارسال رایگان رو هم قرار دادیم.

توجه داشته باشید که هزینه ارسال بین 10 تا 20 هزار تومان برای ما رقم میخوره و بنابراین شما باید حداقل خریدی انجام بدید تا ارسال رایگان برای شما فعال بشه.

خرید کاندوم با ارسال رایگان شهرستان

خرید کاندوم با ارسال رایگان

برای شهرستان، ما دو حالت ارسال رایگان در نظر گرفتیم

ارسال رایگان با پست عادی (4 تا 5 روز کاری) برای خریدهای بالای 70 هزار تومان به شهرستان

برای خریدهای بالای 70 هزار تومان شهرستان، گزینه ارسال رایگان با پست عادی شهرستان در صفحه تسویه حساب فعال میشه و شما میتونید این گزینه رو انتخاب کنید. اگر عجله دارید و دوست دارید سفارشتون زودتر به دستتون برسه، طرح پایین رو ببینید

ارسال رایگان با پست پیشتاز (1 تا 3 روز کاری) برای خریدهای بالای 150 هزار تومان به شهرستان

اگر میزان سفارشات شما، بیش از 150 هزار تومان باشه، در صفحه تسویه حساب این گزینه برای شما فعال میشه و میتونیم سفارش شما رو با پست پیشتاز ارسال کنیم.

یک نکته: امکان ارسال رایگان به صورت پرداخت در محل برای شهرستان وجود نداره و برای سفارشات شهرستان، اگر ارسال رایگان رو انتخاب میکنید باید صورتحسابتون رو به صورت آنلاین یا کارت به کارت پرداخت کنید.

خرید کاندوم با ارسال رایگان تهران

خرید کاندوم با ارسال رایگان تهران

برای تهران هم، دو حالت در نظر گرفتیم.

ارسال رایگان 2 روز بعد تهران برای خریدهای بالای 70 هزار تومان

برای خریدهای بالای 70 هزار تومان تهران، گزینه ارسال رایگان 2 روز بعد فعال میشه و شما میتونید این گزینه رو انتخاب کنید. سفارشات شما با سایر سفارشات روز بعدبه پست تحویل میشه و روز بعدش به دستتون میرسه، اگر عجله دارید و دوست دارید خریدتون زودتر به دستتون برسه، طرح پایین رو ببینید

ارسال رایگان معمولی (3 ساعته) برای خریدهای بالای 150 هزار تومان

اگر میزان سفارشات شما، بیش از 150 هزار تومان باشه، در صفحه تسویه حساب این گزینه برای شما فعال میشه و میتونیم سفارش شما رو با پیک معمولی ارسال کنیم

نکته مهم: سبد های خریدهای بالای 150 هزار تومان “تهران” شامل کاندوم ساگامی، مشمول ارسال رایگان نمیشوند، چون کاندوم های ساگامی این فروشگاه، با حداقل سود و ارزانتر از دیجی کالا عرضه میگردد.

برای خرید کاندوم، صفحه اصلی ما رو ببینید

پک های ویژه با تخفیف

محصولات پرفروش

کاندوم تاخیری کاپوت - مدل 45 دقیقه - خرید کاندوم - آنلاین کاندوم - بهترین کاندوم تاخیری
بستن

کاندوم تاخیری کاپوت مدل ۴۵MINUTES

۶۵,۰۰۰ تومان